خاطرات یک نسخه پیچ

من یک نسخه پیچم. یعنی تو داروخونه کار میکنم. هر روز اتفاقات جالبی برام میوفته که میخوام اونها رو با شما در میون بگذارم...

پربیننده ترین خاطرات
خاطرات پربحث‌تر
آخرین نظرات
  • ۲۱ آذر ۹۵، ۲۰:۱۶ - زی زی
    الو

امروزه شبکه‌های اجتماعی در جامعه نقش مهمی رو بازی میکنن و میتونن کارکردهای بسیار مناسبی داشته باشن. استفاده به جا از این ابزارهای مفید میتونه بسیار سودمند باشه و نقش مهمی رو در ارتباط بین اقشار مختلف جامعه بازی کنه. امکان گفتگوی همزمان با چندین نفر که در گروه‌های شبکه‌های اجتماعی وجود داره، میتونه برای اقشار مختلف بسیار سودمند باشه و توی این گروه‌ها به تبادل نظر و گفتگو بپردازن. همین مزایای این شبکه‌ها ما رو بر آن داشت که یه گروه برای نسخه پیچ‌ها تشکیل بدیم تا توی اون بتونن آزادانه با هم حرف بزنن و درد دل کنن. انشااله که به زودی این گروه بتونه به اهداف خودش برسه و مرکزی برای تبادل نظر بین نسخه پیچ‌های کل کشور باشه. برای عضویت در این گروه کافیه به لینک زیر مراجعه کنید: 

https://telegram.me/joinchat/B2-l7gAyJTtWkc776SEBZg


در زیر مطالبی رو راجع به شرایط و اهداف این گروه میخونید...

- چه کسانی میتونن توی این گروه عضو بشن؟
به طور کلی همونطور که از اسم این گروه پیداست، اعضای اون باید نسخه پیچ‌هایی باشن که توی داروخونه‌های مختلف کشور مشغول کار هستن. البته به نظر من عضویت دوستانی که توی کلاسهای نسخه پیچی شرکت کردن و دوست دارن که وارد این شغل بشن، هم میتونن عضو این گروه باشن. 
- توی گروه قراره چی کار کنیم؟(اهداف گروه)
1- اولین هدف از ایجاد این گروه تشکیل یک محفل صمیمی هست که نسخه پیچهای سراسر کشور بتونن توی اون تبادل نظر کنن. از شرایط کارشون بگن، از وضعیت حقوقشون بگن، از سختی‌های کارشون بگن. خاطره تعریف کنن و ...
2- توی این گروه میشه از اطلاعیه‌های مهم و خبرهای جدید توی این حوزه به هم گفت.
3- این گروه میتونه جایی باشه برای خبر دادن از فرصتهای شغلی توی داروخونه ها. مثلا من میگم ما به یه نفر با فلان شرایط توی داروخونه‌مون نیاز داریم.
4- توی این گروه میشه به راحتی تبادل دارو انجام داد. فلان دارو رو داریم تاریخش اینطوریه...
5- به مرور که گروه راه بیوفته  حتما کارکردهای زیادی براش پیدا میشه که شاید الان به ذهن آدم نرسه...
توی این گروه چیکار نباید بکنیم؟ (نبایدهای گروه)
1- اول از همه توی گروه ما قرار نیست به هیچ شخصی و یا هیچ قشری توهین بشه...
2- از گذاشتن مطالب، تصاویر و ویدئوهای نامربوط که توی شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته میشن خودداری کنید.